Společnost Lidl věnuje finanční dar naší škole

Společnost Lidl  Česká republika  znovu otevírá 27.11. zmodernizovanou prodejnu v Bílině. Otevření prodejny bude spojeno se speciálními akcemi a také s podporou naší školy. Přispějí nám všichni zákazníci, kteří 27.11. nakoupí za více než  300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje ZŠ Lidická z každého nákupu nad 300 Kč  dne 27.11. částku 50 Kč. Darované finance poslouží na nákup učebních pomůcek – např. vytvoření Anglického a Německého jazykového koutku ve škole.

Jsme velmi rádi, že nás společnost Lidl oslovila s touto skvělou nabídkou a děkujeme také městu Bílina za podporu.

Děkujeme tímto předem  všem, kteří v  prodejně Lidl v Bílině  27.11. nakoupí a zároveň tak přispějí naší škole. Velmi si toho vážíme.