Možnost zapojení se do vzdělávací soutěže stroj na jedničky

Vzdělávací soutěž pro 1. až 9. ročník základní školy vydavatelství Taktik

Stroj na jedničky je vzdělávací systém, který prostřednictvím celorepublikové soutěže žáků základních škol pomáhá se samostudiem a domácím procvičováním probrané látky. Žák dostává v průběhu školního roku každé dva týdny sérii krátkých úloh, které nalezne na svém účtu po přihlášení na stránce www.strojnajednicky.cz. Řešit úlohy v soutěži může na počítači, tabletu nebo mobilu. Úlohy jsou z českého jazyka, anglického jazyka a matematiky. Pro soutěžící jsou  připraveny skvělé ceny: Playstation 4, mobilní telefon Samsung a jízdní kolo.

Cena přístupu na 1 rok je 250 Kč.

Kartičky s přístupovým kódem obdržíte na vyžádání v naší škole.  Stačí jen přinést 250 Kč a velmi rychle je vyřízena aktivace Vašeho přístupu.

Pozor rodiče, se ještě musí zaregistrovat (e-mailová adresa), aby jim na e-mail přišel kód pro přihlášení!!!

Podívejte se níže na demoverzi

odkaz:http://www.strojnajednicky.cz/info.php